Krwiobus w Choceniu!

Krwiobus w Choceniu!

Już w sobotę w Choceniu odbędzie się akcja krwiodawstwa – przyjedzie Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa z Bydgoszczy!

Dzięki wsparciu Aeroklubu Włocławskiego spośród osób, które oddadzą krew o godz. 16.00 rozlosujemy dwa wyjątkowe upominki: lot balonem oraz lot szybowcem! Zachęcamy mieszkańców powiatu włocławskiego do przyjścia i oddania krwi – to nic nie kosztuje, a może uratować komuś życie!

Krwiobus stacjonował będzie przy budynku szkoły w Choceniu, ul. Sikorskiego 12 (boisko sportowe) 30 września w godzinach – 11.00 – 16.00.

Organizatorem wydarzenia jest Hufiec ZHP Włocławek–Powiat, a partnerami Gmina Choceń i Gmina Boniewo . Równocześnie na boisku i hali sportowej odbywać się będzie Harcerski Start – czyli gry, zabawy, pieczone ziemniaki i mnóstwo radości. Będzie można zapisać swoje dziecko do Związku Harcerstwa Polskiego! Mamy nadzieję, że oprócz wspaniałego daru w postaci 450 ml krwi, każdy znajdzie coś dla siebie.

Oprócz uciech dla najmłodszych będzie można skorzystać z grochówki oraz domowych ciast – pozyskane fundusze wesprą działania harcerskie w najbliższym roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *