Szlachetna Paczka

W tym roku postanowiliśmy przyłączyć się do Szlachetnej Paczki, kompletując paczkę dla Pana Krzysztofa. 🎁🎁🎁 Mieszka on samotnie i ciężko mu jest się utrzymać z funduszy, które pozostają po opłaceniu wszystkich rachunków i lekarstw. Pomimo przeszkód – nie poddaje się! 💪Dlatego pomagamy, bo przecież każdy z Nas może zostać Św. Mikołajem! 🎅
Co zbieramy?
🔴 żywność: herbata, kawa, ryż, kasza, makaron, mąka, cukier, olej, dżem, konserwy mięsne, konserwy rybne, owoce i warzywa w puszkach, mięso paczkowane hermetycznie, wędlina paczkowana hermetycznie, miód
🔴 odzież (męska): czarna gruba kurtka zimowa, rozmiar: M jeansy, rozmiar: S skarpetki, majtki, podkoszulki, rozmiar: S gruby ciemny sweter, rozmiar: S ciepła czapka zimowa oraz szalik, rozmiar: M ciepła bluza, rozmiar: S
🔴 obuwie (męskie): ciepłe kozaki, rozmiar: 43 adidasy ciemne, rozmiar: 43
🔴 wyposażenie mieszkania: kołdra, koc, poduszka, pościel (poszwy oraz prześcieradło – rozmiar 160/200)
🔴opał: 2 tony węgla – Pana Krzysztofa nie stać na zakup opału na zimę i będzie wdzięczny za każdą ilość!
🔴 szczególne upominki: rower.
Jeśli ktoś z Państwa jest chętny do wsparcia zakupu opału oraz roweru – prosimy o kontakt z koordynatorem☺️

Koordynator: phm. Eliza Zaborowska
W razie pytań, prosimy kontaktować się telefonicznie: 695 860 806

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *