Opis turnieju

Turniej #RAZEMALEZDALNIE

Na czas pobytu w domu proponujemy Wam specjalną propozycję. Turniej #razemalezdalnie! Cały turniej jest punktowany, oczywiście na końcu czekają nagrody, m. in. koszulki harcerskie.

Turniej rozpoczynamy 17 marca o godzinie 16:00. Śledźcie nasz fanpage na facebooku, profil na instagramie oraz zakładkę #RAZEMALEZDALNIE: w tych miejscach będziemy umieszczać pierwsze i kolejne zadania do wykonania. W turnieju #razemalezdalnie mogą wziąć udział zuchy i harcerze z Hufca ZHP Powiatu Włocławskiego.

Zadania są podzielone na trzy kategorie wiekowe:
1. zuchy,
2. harcerze i harcerze starsi,
3. wędrownicy.

Potwierdzenia wykonania zadań należy umieszczać w komentarzach pod odpowiednim postem lub przesłać na maila justyna.paprocka@zhp.net.pl. Wtedy zadanie będzie mogło być ocenione i wzięte pod uwagę w turnieju.

Prosimy też mocno o wsparcie rodziców, zwłaszcza rodziców zuchów, żeby przekazywali na bieżąco dzieciom informacje o zadaniach i wstawiali postępy swoich dzieci. Zachęcamy do brania udziału i dzielenia się z Nami swoimi poczynaniami. Obiecujemy, że wzięcie udziału w Naszym turnieju gwarantuje wiele zabawy, jest też okazją do rozpoczęcia realizacji sprawności.