Kurs przewodnikowski „Drużyna Pierścienia”

Kurs przewodnikowski „Drużyna Pierścienia”

Wiecie już, że w te wakacje najlepiej wybrać się na obóz nad Jezioro Ciche [nie podkreślone, link do poprzedniej aktualności], teraz zobaczcie, co również będzie się działo w tym czasie! Od 1 do 7 sierpnia, podczas obozu, odbędzie się kurs przewodnikowski “Drużyna Pierścienia”!

Stańcie się częścią obozu “Kalejdoskop Zdarzeń” – za 300 zł możecie doświadczyć nie tylko kursu, ale również wydarzeń obozowych. Do zgłoszenia się na kurs potrzebne jest ukończone 16 lat (według rocznika), złożone Przyrzeczenie Harcerskie, opłacone składki członkowskie oraz wypełnienie ankiety zgłoszeniowej.

Zachęcamy do szybkich zgłoszeń, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona, a termin mija 20 maja! Aby zgłosić się na kurs, wypełnijcie ankietę , możecie też uzyskać więcej informacji odzywając się do Zespołu Kadry Kształcącej (na przykład na adres joanna.morawska@zhp.net.pl  naszego hufca lub hufca Golub-Dobrzyń.

  1. Karta kwalifikacyjna.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *