Relacja z rajdu zuchowego

Relacja z rajdu zuchowego

W dniach 9-11.02.2018 r. odbył się rajd zuchowy “Na pomoc świętemu Mikołajowi”, w którym udział wzięły gromady zuchowe z Boniewa, Chocenia, Kruszyna oraz Lubienia Kujawskiego.

Pierwszy dzień nasi uczestnicy spędzili na różnych grach i zabawach integracyjnych, podczas których zuchy miały okazję poznać nowe pląsy oraz swoich rówieśników. Tego dnia czekała ich także misja zebrania wiadomości w celu ich odszyfrowania.

Drugi dzień rajdu był już bardziej wymagający. Tego dnia nasi podopieczni wykazali się swoją kreatywnością podczas wypieku i ozdabiania pierników oraz dekoracji lampionów. Popisali się także swoją szybkością i sprytem podczas zajęć sportowych na świeżym powietrzu. Jeszcze tego samego dnia wieczorem miała miejsce obietnica zuchowa sześciu członków 11 Choceńskiej gromady zuchowej “Pszczółki”.

Ostatniego dnia dokonano podsumowania scalającego zmagania naszych dzielnych zuchów podczas całego rajdu. Mimo zmęczenia po rajdowych wyzwaniach, wszyscy z uśmiechami na ustach zakończyli tegoroczny rajd.

Dziękujemy naszym zuchom za wzięcie udziału w rajdzie oraz trochę większym uczestnikom za pomoc podczas rajdu i mamy nadzieję, że spotkamy się na kolejnych imprezach!

dh Filip Piłatowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *